Autorzy

Barbara Erling

Barbara Erling

Łączy zrozumienie zjawisk kultury popularnej ze znajomością świata technologii, która w coraz większym stopniu kulturę kształtuje. Dla Magazynu Exclusive rozmawiała z artystami sceny hip-hop, projektantkami mody, czy osobowościami YouTube.

Katarzyna Rodacka

Katarzyna Rodacka

Pomaga zrozumieć świat, który moglibyśmy uważać za egzotyczny, a jest bliższy niż mógłby się wydawać. Jej spojrzenie z perspektywy Bliskiego Wschodu oraz Azji weryfikuje to, co sami myślimy o sobie i co uważamy za pewne.

Justyna Zajdel

Justyna Zajdel

Pokazuje wyjątkowe projekty realizowane przez przedsiębiorcze kobiety. Zauważa nietuzinkowe biznesy, począwszy od mody niezależnej, przez ekologiczny design, aż po slow-foodową gastronomię.

Łukasz Dziatkiewicz

Łukasz Dziatkiewicz

Przygląda się kulturze masowej i przemysłowi rozrywki. Wychwytuje nieoczekiwane powiązania i dostrzega uniwersalny sens w błahych na pozór zjawiskach. Znajduje inspiracje równie łatwo za Oceanem, co na rodzimym podwórku.

Szymon Wachal

Szymon Wachal

Pisze o kulturze miejskiej oraz przestrzeni, w której się ona rozgrywa. Wśród zjawisk artystycznych odnajduje ekonomiczny sens, zaś w tematyce gospodarczej dostrzega wymiar metafizyczny.