Alternatywnie do głównego nurtu | Patronat

Targi OCH!BAZAR – kolejny raz mamy przyjemność być patronem wyjątkowej imprezy. Otóż 15 maja od 11.00 do 18.00, alternatywnie do głównego nurtu handlowego, odbędzie się kolejna edycja ulubionych przez mieszkańców stolicy targów mody i designu pt. OCH! BAZAR. W prestiżowej i jednocześnie klimatycznej przestrzeni eventowej „Babki do wynajęcia” www.babkadowynajecia.plwystawcy zaprezentują najnowsze kolekcje sezonu wiosna – lato. Wstęp bezpłatny.

OCH_BAZAR_maj_2016_plakat

Och! Bazar promuje nie tylko stabilne od kilku lat na rynku marki projektanckie, zaprasza także do współpracy tych z potencjałem, którzy dopiero zaczynają. Tzw. Marki z misją to przede wszystkim polskie projekty, biżuteria, ręcznie robione buty, bielizna, a także ceramika i dekoracja wnętrz stające się alternatywą dla produktów sieciówkowych produkowanych masowo w Azji. Marki takie korzystają także z lokalnych materiałów i dystrybucji wspierając rodzimy rynek. Zarazem utrzymują design i jakość na wysokim poziomie. Targi dedykowane są tym, którzy oczekują więcej.

Blisko 100 polskich wystawców spotkacie jednego dnia, w jednym nowoczesnym miejscu – Babka do wynajęcia. Najlepsi projektanci, najlepsza, moda, najlepszy design. Zachęcamy do wspierania polskich marek. Gwarantujemy oryginalne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju projekty. Pozostajemy w klimacie slow fashion & slow life i zapraszamy do celebrowania życia. – informuje organizator targów OCH! BAZAR Beata Rosłoniec

Poza tym organizator zapewnia sterfę food & chill, gdzie będzie można spotkać lokalnych wystawców z jedzeniem i napojami.

Szczegóły wydarzenia tutaj 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *