Szukaj

Alternatywne targi ślubne Happy Together

Wieczorna sesja w Winnica Wieliczka promująca jesienną edycję targów Happy Together po raz kolejny inspiruje Pary Młode do wyjścia poza schematy. To opowieść o zakochaniu, o namiętności skrytej za nieśmiałymi spojrzeniami, o istocie miłości. Bo miłość jest jak wino, które powoli dojrzewa w dębowych beczkach. Z każdym dniem i z każdą nocą nabiera coraz mocniejszego aromatu.

Dzień ślubu to święto bliskości i intymności. Niech po zmierzchu zadzieje się magia i rozpocznie prawdziwa historia dwojga ludzi – w stylu, jaki sobie wymarzą. Zapraszamy na jesienną edycję krakowskich alternatywnych targów ślubnych Happy Together. Po raz kolejny będzie to spotkanie z wystawcami, którzy oferują usługi na najwyższym poziomie, którzy zachwycają swoją oryginalnością i nietuzinkowym podejściem do tematu ślubu i wesela. Nasze wydarzenie to dzień, kiedy poznacie te wyjątkowe osoby, które spowodują, że Wasz najważniejszy dzień w życiu będzie niezapomniany. Przyjdźcie na targi a potem niech dzieje się magia. Wśród wystawców spotkacie projektantów sukien ślubnych, pracownie florystyczne i cukiernicze, fotografów i filmowców, przedstawicieli pięknych sal weselnych, dj’ów, fotobudki i wiele innych.

Zdjęcia: "Miłość w winnicy"
Foto: LoveSide Pomysł i dekoracje: Projekt Nakryty Stół Sukienka: AGGI Tort: Sweets by bary- ekologiczna pracownia cukiernicza
Make-up: Angelika Olsza Make-up Artist Miejsce: Winnica Wieliczka Para: Kasia i Wojtek
Produkcja: Kinga Ciniewska Happy Together - krakowskie alternatywne targi ślubne