Wiosenne Planty – Targi Zielonych Wnętrz i Bohemian – Targi Stylu BOHO w Krakowie!

Planty i Bohemian to autorski pomysł Dominiki Mróz i Izabeli Tomicy – dwóch uśmiechniętych miłośniczek zielonych wnętrz i dobrego designu. Pomysł na targi zrodził się w 2018 roku, gdy ich mieszkania zamieniły się w małą dżunglę, a łapacze snów i makramy obrosły wszystkie dostępne ściany. Same uwielbiają zwiewny styl boho, chodzą w kwiecistych sukienkach z frędzlami i czasami z kwiatami we włosach.

Szykuje się święto zieleni, dobrego designu i stylu BOHO – w sobotę i niedzielę 13-14 kwietnia w Krakowie odbędą się targi zielonych wnętrz Planty oraz targi inspirowane stylem BOHO Bohemian na Rynku Głównym. Będzie to jedno z najciekawszym wydarzeń w Krakowie!

Jeżeli jesteście entuzjastami urban jungle i chcecie stworzyć efektowne wnętrze, w którym główną rolę będą grały PLANTY i motywy roślinne to musicie odwiedzić to wydarzenie. Znajdziecie tam mnóstwo inspiracji i poznacie patenty na wykorzystanie roślin i motywów florystycznych w aranżacji wnętrz, dzięki którym stworzycie swój własny zielony azyl, do którego z przyjemnością będziecie wracać. A może uwielbiasz styl boho? Zwiewne sukienki, koronki, kwiaty we włosach, łapacz snów nad łóżkiem i hamaki w ogrodzie lub mieszkaniu? Jeśli tak, to Targi Bohemian są idealnym miejscem dla Ciebie.

Odwiedź Pałac Czeczotka w ten weekend i zacznij metamorfozę swojego mieszkania i szafy. Nie przegap, powiedz znajomym i rodzinie!

Wstęp na targi jest bezpłatny!

Kiedy? Sobota i niedziele, 13-14 kwietnia w godzinach 11:00-18:00

Gdzie? Kraków, Pałac Czeczotka, ul. Wiślna 1, płyta Rynku Głównego w Krakowie

Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów wystawców oraz czekające na gości niespodzianki.

Bohemian