SILESIA BAZAAR vol.6 – fotorelacja

Była to już 6 edycja głównego wydania wydarzenia i w sumie 13 impreza z całego cyklu targów odbywających się pod szyldem SILESIA BAZAAR, poświęconych polskim dizjanerom. Podczas targów spotkać można było polskie marki projektujące autorskie kolekcje ubrań i wykonywaną ręcznie biżuterię ze szlachetnych materiałów. Pojawiły się również pracownie tworzące akcesoria ze skóry oraz producenci przedmiotów użytkowych z naturalnych surowców i dekoracji do domu. Zaprezentowały się również firmy, które swoje produkty dedykują dzieciom. Specjalną strefę zorganizowało Województwo Łódzkie, gdzie promowali się łódzcy projektanci.

Organizatorzy SILESIA BAZAAR nie zapomnieli o dodatkowych atrakcjach. Specjalnym punktem programu była Strefa Stylizacji. Rad na temat stylu udzielała Agnieszka Krajewska –„chodząca encyklopedia wiedzy o modzie”, antropolog kultury, profesjonalna stylistka biorąca udział w wielu projektach modowych, twórczyni POKOKARDE Studio Stylizacji i marki męskich akcesoriów EX. Goście odwiedzający Strefę Stylizacji mogli zasięgnąć porad dotyczących ubioru, dowiedzieć się, jak dobrać dla siebie najlepszy strój, jak kupować dobre ubrania i jak czerpać z mody przyjemność. Pod szczególną uwagę brani byli Panowie. Prócz modowych atrakcji dla dorosłych przewidziano również kreatywne warsztaty dla najmłodszych.

Wydarzenie przyciągnęło licznych zainteresowanych polską modą i dizajnem. SILESIA BAZAAR vol.6 było ostatnią imprezą targową w tym sezonie. Kolejne odbędą się w drugiej połowie roku, po wakacjach. Na końcówkę czerwca zaplanowano natomiast 4. Akademię Mody i Dizajnu – projekt nastawiony na edukację i networking twórców branży kreatywnej (facebook.com/modaidizajn).

Więcej bieżących informacji na temat wydarzenia dostępne jest na stronie www projektu silesiabazaar.pl 

 

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *