Zdrowe pyszności – rozmowa o nowym pomyśle paczkowym

Jedz zdrowo i nie rezygnuj z przyjemności jakie daje jedzenie – tak brzmi dewiza twórców sklepu BeYummy, która oferuje również tak zwane YummyBoxy czyli comiesięczne paczki subskrypcyjne ze zdrowymi, a zarazem smacznymi przekąskami. Brzmi smakowicie, prawda? O co chodzi w boksach – zapytaliśmy twórczynię Agnieszkę Juszczyk.

Czym jest BeYummy?

Be Yummy to odpowiedź na potrzeby ludzi takich jak my, którzy chcą odkrywać nowe smaki, dbać o swoje zdrowie i czuć, że robią coś dobrego dla siebie. W każdym zwykłym sklepie są dostępne produkty z dużą ilością cukru, konserwantów oraz sztucznych barwników. Wiele kobiet i mężczyzn przechodząc na dietę rezygnuje z tego rodzaju jedzenia, głodząc się lub jedząc to, czego nie lubi. To powoduje, że powstają pokusy którym ulegają.

Jeśli ktoś ma ochotę na czekoladę to powinien ją zjeść. W swojej ofercie mamy mleczną czekolada Balance z orzechami laskowymi, która rozpływa się w ustach i niczym nie odbiega w smaku od tej „tradycyjnej czekolady”.

Naszą misją jest aby te przekąski były dostępne dla każdego w Polsce. Dbamy o naszych klientów i dlatego chcemy im dostarczyć wyroby jak najwyższej jakości. Wierzymy w to, że nasze ciało jest tym co jemy i że my sami decydujemy o naszym zdrowiu. Dlatego warto już dziś zainwestować w siebie.

Kim są Wasi klienci? Kto najczęściej decyduje się na zakup Waszych produktów?

Naszymi klientami są osoby, które chcą się zdrowo odżywiać. Większość z nich uprawia sport, ale są też tacy, którzy kochają słodycze i nie chcą z nich rezygnować. Do zakupów zapraszamy również wegan, wegetarian, diabetyków oraz osoby, które nie tolerują laktozy i glutenu. Wychodzimy do ludzi z propozycją: jedz zdrowo i nie rezygnuj z przyjemności jakie daje jedzenie.

Co jest wyjątkowego w Waszych wyrobach?

Stawiamy na minimalizm i na naturę – im bardziej prosty skład tym lepiej. Na liście naszych produktów znajdują się czekolady, batony bez cukru o różnych smakach i z różnymi dodatkami, chipsy z soczewicy i hummusu, organiczne herbaty, probiotyki i nasz produkt numer jeden: YummyBox. W pudełku można znaleźć minimum pięć produktów zapakowane w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. YummBox to idealny prezent dla każdego, ponieważ niesie ze sobą poznawanie nowych smaków, otwieranie się na nowości, radość i przyjemność w każdym kęsie.

Z Agnieszką Juszczyk rozmawiała: Justyna Zajdel, Fot.: Agnieszka Juszczyk

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *