Magazyn Exclusve Info jest pierwszym polskim czasopismem i portalem adresowanym do pokolenia millenialsów pracujących w korporacjach oraz prowadzącym własne biznesy. Biznes, kariera, czas wolny, sport i kultura to w Exclusive Info jedna przestrzeń, w której ludzie realizują swoje pasje. Od 2009 r. pokazujemy sylwetki niezależnych projektantów mody, młodych przedsiębiorców, podróżników, sportowców, artystów i osobowości internetu. W Exclusive Info znajdziesz innowacyjne cykle wydawnicze takie jak ‚Przedsiębiorcze Dziewczyny’ czy ‚Komunikatywny Pracodawca’. Każde drukowane wydanie magazynu jest pracą artystyczną i produktem kolekcjonerskim, do którego czytelnicy wracają i po prostu chcą go mieć.

Obserwuj tablicę Okładki wydania drukowanego należącą do użytkownika Magazyn Exclusive Info.

Obserwuj tablicę Magazyn Exclusive Info na półce w Empiku należącą do użytkownika Magazyn Exclusive Info.

Jesteśmy dumni, że tacy ludzie jak Małgosia Bochenek – założycielka marki odzieżowej BOHO, Tomasz Karcz – charyzmatyczny projektant mody i fryzjer, Ewa Dudzic – współzałożycielka znanej na całym świecie innowacyjnej polskiej marki kosmetycznej GLOV, czy Karolina Winkowska – mistrzyni świata kitesurfingu, zaszczycili nas rozmową, jako jedno z pierwszych mediów lifestylowych. Jeśli pojawia się wartościowa nowość, to jest duża szansa, że Magazyn Exclusive Info odnajdzie ją pierwszy. Całość naszej treści jest tworzona w Polsce, z dbałością o wysoką jakość tekstów oraz materiałów fotograficznych i filmowych.

Magazyn Exclusve Info jest tytułem prasowym zarejestrowanym pod numerem ISSN 2083-9022, nadany przez Bibliotekę Narodową. Jest sprzedawany w sieciach Empik i Garmond oraz przez internet. Jest także dostępny w dystrybucji promocyjnej na stojakach z prasą w centrach biurowych, restauracjach oraz innych miejscach odwiedzanych przez naszych czytelników. Wydanie drukowane ukazuje się co pół roku w nakładzie 10.000 egzemplarzy w formacie A4 i objętości 100+ stron. Portal Exclusivemag.pl jest aktualizowany codziennie własnymi treściami autorskimi oraz treściami od naszych partnerów przygotowanymi przez naszą redakcję. Jesteśmy patronem medialnym kilkudziesięciu wydarzeń modowych, sportowych oraz poświęconych scenie start-up w całej Polsce.

Portal Exclusivemag.pl

Portal Exclusivemag.pl serwuje aktualne wiadomości o wydarzeniach, objętych patronatem medialnym przez Magazyn Exclusive Info. Informujemy o wydarzeniach kultury miejskiej, imprezach sportów ekstremalnych, festiwalach miejskich, spotkaniach firm typu start-up lub targach oraz eventach związanych z modą i designem. Wybieramy także interesujące nowości oraz informacje o ciekawych produktach z wielu informacji prasowych udostępnianych przez liczne domy mediowe oraz organizatorów wydarzeń.

Dzięki portalowi nasze najciekawsze wywiady i sesje zdjęciowe zyskują szersze grono odbiorców, dzięki zapowiedziom oraz udostępnianiu wybranych materiałów, również w naszym partnerskim serwisie Interia.pl, który od lat zamieszcza liczne artykuły przez nas przygotowane.

Interia.pl