Unikatowe skórzane akcesoria dla psów

Akcesoria dla czworonogów też mogą mieć wyjątkowy styl i jakość, tak jak torebki od znanych projektantów czy elegancka biżuteria, takie podejście ma właśnie marka delCane. Designerskie obroże, smycze, legowiska i inne akcesoria dla psów marki delCane są już dostępne w sklepie delcane.pl. Produkty delCane wykonane są przeważnie z naturalnych skór licowych pochodzących z włoskich garbarni. Awangardowe projekty, modne kolory i wykonanie z dbałością o każdy detal to znaki rozpoznawcze marki delCane.

delcane_miejska_smycz_dla_psa_strada_rosso

Minimalizm lub nonszalancja

Obecnie w sklepie internetowym marki, dostępne są dwie kolekcje, z którymi marka wchodzi na polski rynek, tj. minimalistyczna kolekcja Mondo i nonszalancka, grungowa kolekcja Strada. W kolekcjach znaleźć można skórzane legowiska dla psów w dwóch kształtach (okrągłe i prostokątne), skórzane obroże w różnych rozmiarach, skórzane smycze dla psów w dwóch długościach, a także inne akcesoria dla psów i ich właścicieli, w tym chustki i kocyki dla psów oraz bransoletki na rękę dla ich właścicieli.

delcane_miejska_smycz_dla_psa_strada_rosso_2

Marka delCane

Twórcy marki pomyśleli też o tym, żeby wszystkie produkty idealnie się uzupełniały. Dzięki temu do obroży dla psa dobierzemy pasującą skórzaną smycz dla psa, chustkędla psa z oryginalnej szkockiej kraty, a nawet skórzaną bransoletkę na rękę dla właściciela. I to wszystko w zaprojektowanym w Europie designie, wysmakowanym stylu i w zgodzie z najnowszymi trendami w modzie i wystroju wnętrz. Dla założycieli marki legowisko dla psa to też element aranżacji wnętrza, w którym spędzamy czas z psem.Minimalistyczne, skórzane legowiska dla psów delCane z kolekcji Mondo doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrzach. Dla szukających legowiska dla psa, które wizualnie ociepli wnętrze idealnym wyborem będzie legowisko skórzane dla psa z kolekcji Strada, będące połączeniem materiałów o różnych fakturach (naturalnej skóry licowej i ciepłego, sztucznego futra).

delcane_bransoletka_na_reke_strada_rosso_2

Akcesoria dla psów delCane są produkowane wyłącznie w Europie. Wszystkie komponenty do produkcji pochodzą od najlepszych, europejskich dostawców, a produkty marki delCane, poddawane są na każdym etapie wnikliwej kontroli jakości. Urzeka też sposób pakowania akcesoriów dla psów z logo delCane. Produkty pakowane są w metalowe puszki niczym do kliszy filmowej czy oryginalne tkaninowe worki.

800x600-v3

Sklep online delCane

Szukając skórzanego legowiska dla psa, unikalnej skórzanej smyczy czy skórzanej obroży dla psa koniecznie trzeba zobaczyć ofertę marki delCane.

Produkty dla psów delCane dostępne są w sklepie pod adresem www.delcane.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *