The Bike Brothers – alternatywna superprodukcja

Tej jesieni mamy prawdziwy wysyp alternatywnych filmów sportowych. Najpierw „Drużyna“, czyli polska reprezentacja siatkówki od kuchni, później „Perceptions“ czyli snowboardowa podróż dookoła świata. Chwilę później  „Crew – Short story about the bad winter” czyli rzecz o freeskiingu. W najnowszym wydaniu Exclusive’a nie omieszkaliśmy nawet opisać tego zjawiska, gdyż na naszych oczach pojawia się nowy gatunek kina. I nie chodzi o to, że takich filmów wcześniej nie było, ale że to co wcześniej było amatorską, sportową nagrywką coraz częściej przypomina pełne rozmachu produkcje światowego kina. Taki na pewno jest najnowszy film z udziałem braci Godziek, znanych polskich zawodników sportów rowerowych. 

Już dziś 27 października na stronie redbull.com/thebikebrothers można zobaczyć zapowiedź jednej z najbardziej wyczekiwanych superprodukcji tego roku. Tym razem bracia Godziek wcielają się w postaci filmowe, łącząc rowerową jazdę na najwyższym poziomie z grą aktorską.

„The Bike Brothers“ to niekonwencjonalna i wyjątkowo opowiedziana historia rodzeństwa, które przemierza świat na dwóch kółkach. Solidna dawka freestyle’u w najlepszym wydaniu oraz zaawansowana technika post-produkcyjna przenosi widzów do filmowego świata.

Zapowiedź tej wyjątkowej superprodukcji – rodem z hollywoodzkich filmów, jest już dostępna na stronie redbull.com/thebikebrothers. Premiera filmu „The Bike Brothers” odbędzie się 17 listopada na stronie projektu.

Wstęp: Redakcja Exclusive Info, tekst i zdjęcia materiały prasowe

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *