Testujemy z Exclusive Info – Yummy Box

Paczki subskrypcyjne dostępne są na naszym rynku od kilku lat – kosmetyki, produkty spożywcze, a nawet akcesoria dla najmłodszych czy naszych pupili. Postanowiliśmy na własną rękę przekonać się jak wygląda jedna z nich. Nasz wybór padł na Yummy Box, czyli paczki zawierające naturalne przekąski.

PIERWSZE WRAŻENIE

Naszego Yummy Boxa otrzymaliśmy stosunkowo szybko – pięć dni od złożenia zamówienia. Od razu widać, że paczkę przygotowywał miłośnik stylu eko – przewiązana jest sznurkami do których przyczepiony jest tekturowy kartonik z nazwą naszego Magazynu napisaną przy pomocy stempli – bardzo przyjemny początek. Otwierając pudełko naszym oczom ukazuje się komunikat, że zawarte w paczce przekąski są organiczne, pozbawione cukru, wolne od GMO, wegańskie i naturalne. Na wierzchu paczki znajdujemy także list ostemplowany napisem „Lubię Cię!!” – niby drobiazg, a cieszy. Po otwarciu czytamy list podpisany osobiście przez twórczynię Yummy Boxa – panią Agnieszkę, w którym wymienione są wszystkie produkty zawarte w pudełku oraz ich skład.

ZAWARTOŚĆ PACZKI

W Yummy Boxie znajdziemy 6 przekąsek:

  • Gorącą czekoladę z lukumą (jak udało nam się wyczytać, jest to subtropikalny owoc rosnący w dolinach Andów na wybrzeżach Peru oraz w Ekwadorze i Chile. Używać można go zarówno jako naturalnego słodzika, jak i dodatek do różnego rodzaju deserów)
  • Organiczne trufle ze spiruliną o smaku czekoladowym (spirulina to natomiast algi stanowiące bogate źródło białka, witamin i minerałów)
  • Mus z gruszki. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jego składowi, zwykle bowiem w tego typu deserach znaleźć można dużą ilość cukru. Tutaj jednak spotkało nas miłe zaskoczenie. Jedynym jego składnikiem jest…gruszka.
  • Czekolada bez cukru o smaku mięty (słodzona ksylitolem)
  • Chipsy z soczewicy o smaku soli morskiej (jak możemy przeczytać na opakowaniu, mają o 30% mniej tłuszczu niż tradycyjne chipsy)
  • Owocowy batonik truskawkowy

Oprócz produktów spożywczych, do paczki dołączona została także ulotka z przepisami na smakołyki, które można przygotować z jabłek oraz uroczy brelok o kształcie tegoż owocu.

PODUSMOWANIE
Czy warto zamówić Yummy Box? Naszym zdaniem tak, nawet jeżeli miałby to być jednorazowy eksperyment. Znajdziemy tam bowiem produkty, które trudno byłoby dostać w tradycyjnych sklepach i których smaki, jak napisała w jednym z maili pani Agnieszka, mogą stanowić dla nas na początku szok, ale trudno nie znaleźć tu czegoś dla siebie.

Tekst i zdjęcia: Justyna Zajdel

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *