Smakowita przesyłka

Dziś mamy coś specjalnego dla smakoszy i wielbicieli niespodzianek – Lokalne Specjały to comiesięczne boxy, w których znaleźć możemy najwyższej jakości sery, wędliny czy przetwory od lokalnych wytwórców. Przy czym nigdy nie wiadomo co znajdzie się w kolejnej paczce. O pudełkach pełnych smakołyków postanowiliśmy porozmawiać z jednym z twórców Lokalnych Specjałów – Adamem Turowcem.

 

 

 

 

[nggallery id=27]

Na czym polega idea subskrypcji comiesięcznych smakowitych przesyłek?

Klub Konesera LokalneSpecjaly.pl to serwis internetowy dla osób poszukujących dobrej, lokalnej, tradycyjnej żywności; produktów, które można znaleźć tylko na regionalnych jarmarkach lub zakupić prosto od wytwórcy. Serwis umożliwia zakup paczek degustacyjnych (jednorazowych lub w subskrypcji: 3- albo 6-miesięcznej), które rozsyłane są do Klubowiczów co miesiąc. Zawsze z innym asortymentem (wyszukiwanym przez nas w całej Polsce) i zawsze z Przewodnikiem Konesera, który opisuje zawartość paczki, przybliża sylwetki producentów, a czasami uzupełniany jest także o dodatkowe niespodzianki. Sama zawartość paczki degustacyjnej jest niewiadomą – nigdy nie wiadomo wcześniej, co będzie w kolejnej paczce. Dzięki temu, Klubowicze mogą cieszyć się nadesłaną do nich, smakowitą i oryginalną niespodzianką. Niezdecydowani mogą zawsze przed pierwszym zakupem sprawdzić na stronie internetowej serwisu, co zawierały poprzednie paczki. Paczki degustacyjne można zamawiać dla siebie, ale także w opcji „prezentowej”. Po wysyłce paczek, niektóre z produktów mogą być także dostępne do zakupu indywidualnego. Serwis jest w trakcie rozbudowy i wkrótce pojawią się w nim kolejne ciekawe możliwości zakupu różnych lokalnych smakołyków z różnych stron Polski.

Czy z pomocą produktów od lokalnych producentów zapracowane osoby będą w stanie ułożyć pożywny jadłospis, który dodatkowo nie nadwyręży budżetu, a jego stworzenie nie zajmie dużo czasu?

Lokalne Specjały to serwis promujący, zgodnie z nazwą, lokalne specjały, a więc – produkty wyjątkowe, wytwarzane w małych ilościach, często wg dawnych, rodzinnych przepisów. Jako takie, stanowią one raczej uzupełnienie niż podstawę codziennego jadłospisu. Trudno więc byłoby z nich ułożyć całodzienne menu.

Jakie nowości szykują Państwo dla klientów w najbliższym czasie – nowa gama produktów, a może nowi dostawcy?

Tak, nowości są szykowane. Nie o wszystkich możemy już mówić, ale – oprócz niespodziankowych zestawów degustacyjnych – pojawią się np. paczki z zawartością określaną przez zamawiającego (np. tradycyjne wędliny + niepryskane warzywa, zestawy do wina itp.) oraz możliwość dokonywania regularnych zamówień ulubionych smakołyków.

Dziękujemy za rozmowę.

Link do Klubu Konserea Lokalne Specjały: www.lokalnespecjaly.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *