Sklepy pop-up polskich projektantów

Polscy projektanci – Zofia Chylak, Zuzanna Kuczyńska i jej marka Le Petit Trou oraz duet MMC niedawno otwarli swoje sklepy w formacie pop-up w strefie The Designer Gallery w warszawskiej Galerii Mokotów.

Le Petit Trou

To niezwykła marka bieliźniana, założona w 2013 roku przez stylistkę Zuzannę Kuczyńską. Marka zdobyła już międzynarodowe uznanie, jednak jej klientki z Polski mogły do tej pory dokonywać zakupów jedynie on-line. Pierwszy sklep stacjonarny w Polsce zostanie otwarty właśnie w Galerii Mokotów. Le Petit Trou oferuje niezwykłą bieliznę – kobiecą, seksowną, która odzwierciedla charakter nowoczesnych, niezależnych kobiet.

Zofia Chylak

Jej marka, sygnowana nazwiskiem projektantki, oferuje skórzane torebki i akcesoria. To unikalne produkty, o charakterystycznym wzornictwie . Torebki szyte są w Polsce z największą dbałością o jakość wykonania i detal, ze skór produkowanych we Włoszech.

MMC

To duet polskich projektantów: Ilony Majer i Rafała Michalaka, niezwykle już popularny pośród miłośniczek mody w Polsce. Ich znaki charakterystyczne to ekstrawagancja i minimalizm. Tworząc swoje projekty, inspirują się oni nowoczesnymi, niejednokrotnie również nowatorskimi tkaninami, często wykorzystując w kreacjach nietypowe materiały.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *