Obowiązkowe koszule dla każdego mężczyzny

Mimo tego, że na każdym kroku pragniemy namawiać każdego z Was do bycia oryginalnym i niepowtarzalnym, istnieją pewne elementy garderoby męskiej, które powinien posiadać absolutnie każdy. Bez wątpliwości mówimy tutaj o koszulach męskich, które są odpowiednie do wielu okazji. Na pewno każdy z Was posiada kilka egzemplarzy, które z pozoru spiszą się przy wielu okazjach – jednak czy jest tak naprawdę? Dziś postaramy pokazać Wam, które z nich powinny zameldować się w waszej szafie.

Klasyczna elegancka

Pierwszym typem koszuli, który omówimy, są koszule gładkie, będące jednocześnie jednymi z najbardziej eleganckich. Ich uniwersalność wpisze się świetnie w ideę modnego mężczyzny, który na co dzień uwielbia wprowadzać nieco szyku do swojego ubioru. Poza oczywistym kryterium jakości powinniśmy również spojrzeć na ich kolorystykę. Nie warto celować w koszule jaskrawe i głośne, a raczej zwrócić uwagę na zakupienie przynajmniej jednego z jasnych kolorów takich jak biały, jasnoniebieski (wpadający nawet w błękit) czy pastelowy róż. Są to bardzo oczywiste wybory, do których nie trzeba Was chyba przekonywać?

Po pracy

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nawet najbardziej elegancki mężczyzna chce czasami zrelaksować się i założyć na siebie coś lżejszego. W takim przypadku nie sposób nie docenić koszul „na co dzień”, a zwłaszcza tych z ciekawymi wzorami! Nieważne czy wolimy kratę, prążki, lub kropki, możemy być pewni, że będzie ona odpowiednim wyborem. Wystarczy, że dobierzemy do nich jeansy, czy spodnie chino a uzyskamy kapitalną stylizację na co dzień.

Panująca aura

Jednak należy też pamiętać, że koszula powinna być dobierana nie tylko pod nasz nastrój czy okazję, ale także na podstawie tego, co dzieje się na zewnątrz. Gdy dni stają się krótsze, a temperatura spada do zaledwie kilku stopni Celsjusza, nasz koszulowy arsenał powinien być na to gotowy. Powinniśmy porzucić na pewien czas cienkie koszule i skierować naszą uwagę na nieco grubsze i ciemniejsze pod względem kolorystyki. Ciemny burgund czy wyważone brązy wraz z wykorzystaniem flaneli przywodzić będą na myśl robotników, czy drwali, którzy podczas ciężkiej pracy muszą dbać o temperaturę swojego ciała. Duży wybór eleganckich koszul męskich znajdziesz na https://www.markoweubrania.com/kategoria/koszule-dlugi-rekaw

Podsumowanie

Jak widzimy, męskie koszule wcale nie muszą kończyć się na prostym białym egzemplarzu. Dziś każdy z Panów może dowolnie eksperymentować, aby znaleźć swój niepowtarzalny styl. Nie możemy jednak ignorować ponadczasowej klasyki! Mamy nadzieję, że wiecie już wszystko, co trzeba, abyście i Wy stali się stylowymi mężczyznami.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *