Moda i motoryzacja – duet doskonały

Moda i motoryzacja – ta z wysokiej półki – zawsze idą w parze. Chociażby dlatego, że Mercedes Benz jest sponsorem wielu wydarzeń formatu „Tydzień Mody” na świecie – dość wymienić Nowy Jork, Tokio czy od niedawna Warszawę. Nie inaczej było w przypadku kolekcji jesień-zima 2015/16 butów i torebek marki Kazar. Trzeba przyznać, że połączenie nie jest przypadkowe, gdyż w kolekcji jest sporo inspiracji sportowych i motoryzacyjnych. Wśród fotorelacji na uwagę zasługuje też kreacja Ewy Minge, która jako jedyna ze znanych gości kreatywnie odniosła się do tematu imprezy. Zaskoczyła całkowicie sportowo-motoryzacyjną stylizacją, szczególnie nieoczekiwaną dla mających w pamięci jej zupełnie odmienny styl. Pozostałe osoby zdobyły się co najwyżej na czarną skórzaną kurtkę. Niewiele, jak na speców od wizerunku. Tomasz Jacyków i Robert Kupisz pozostali w typowych dla siebie klimatach – przynajmniej byli konsekwentni. 

Pożegnanie lata nad Wisłą

W Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu marki Kazar i Mercedes zaprezentowały trendy na nadchodzący sezon jesień-zima 2015/2016 i najnowsze modele aut. Na wyjątkowej premierze pojawiło się mnóstwo znanych osobowości medialnych oraz projektantów mody m.in. Teresa Rosati, Łukasz Jemioł, Robert Kupisz, Ewa Minge, Tomasz Jacyków, Paulina Sykut, Karolina Szostak, Katarzyna Burzyńska, Agnieszka Jastrzębska oraz Ernest Staniaszek i Wojciech Baranowski z zespołu „Eleanore Krieger” i wiele innych osób, które z zainteresowaniem i chęcią uczestniczyły w wydarzeniu. Podczas premiery zgromadzeni goście oficjalnie pożegnali lato i powitali sezon jesień-zima 2015/2016.

Rozmowy modowych guru

Prezentacji kolekcji towarzyszył panel dyskusyjny w gwiazdorskiej obsadzie: Kamil Pawelski, znany w sieci bloger – Ekskluzywny Menel, Dorota Wróblewska i Patryk Mikiciuk. Wyjątkowa rozmowa pod hasłem „MODA I MOTORYZACJA: DUET DOSKONAŁY” stanowiła idealne dopełnienie całego wydarzenia.  Kobiece i męskie spojrzenie na modę okazało się zbliżone, ponieważ obie branże kreują trendy, jak również pozwalają odkryć osobowość i charakter kupujących.

Technologia w służbie mody

Dzięki uprzejmości firmy ASUS goście zgromadzeni w Stacji Mercedes mogli podziwiać najnowszą kolekcję Kazar jesień-zima 2015/2016 na dedykowanych tabletach. Natomiast o zabawę w dobrym towarzystwie dodatkowo zadbał producent wina z dodatkiem soku owocowego Fruits&Wine.

Marka Kazar po raz kolejny udowodniła, że dzięki wysokiej jakości produktów i ambitnemu podejściu do trendów jest brandem plasującym się w czołówce marek z segmentu premium.
Sezon jesień-zima 2015/2016 oficjalnie uważamy za otwarty!

Partnerami wydarzenia są: Stacja Mercedes, Mercedes-Benz, Fruits&Wine oraz ASUS-partner technologiczny.

Wstęp: redkacja Exclusivemag.pl, tekst i zdjęcia materiały prasowe

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *