Magazyn Exclusive Info

W Exclusive Info pokazujemy młodych projektantów mody, przedsiębiorcze dziewczyny, sportsmenki, artystki czyli wszystkich ludzi z pasją. Inspirujemy nasze czytelniczki, by żyły pełnią życia i spełniały się na swój wyjątkowy sposób. Jesteśmy dumni, że tacy ludzie jak Małgosia Bochenek – założycielka marki BOHO, Tomasz Karcz – charyzmatyczny projektant mody i fryzjer, Ewa Dudzic – współzałożycielka znanej na całym świecie innowacyjnej polskiej marki kosmetycznej GLOV czy Karolina Winkowska – mistrzyni świata kitesurfingu, zaszczycili nas rozmową, jako jedno z pierwszych mediów lifestylowych. Jeśli pojawia się wartościowa nowość, to jest duża szansa, że Magazyn Exclusive Info odnajdzie ją pierwszy.

Obserwuj tablicę Okładki wydania drukowanego należącą do użytkownika Magazyn Exclusive Info.

Informacje o tytule

Magazyn Exclusive Info to tytuł tworzony w Polsce, na światowym poziomie, ale z lokalnym contentem. Wyróżniamy się na tle międzynarodowych i polskich tytułów, dzięki czemu każdy nasz numer to praca artystyczna, produkt kolekcjonerski, do którego czytelnicy wracają i po prostu chcą go mieć.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku, dostępni w sieciach Empik, Kolporter i Garmond oraz przez internet. Ukazujemy się co kwartał w nakładzie 10.000 egzemplarzy drukowanych na wysokiej jakości papierze, w formacie A4 i objętości 100 stron. Czasopismo „Magazyn Exclusive Info” jest zarejestrowanym, ogólnopolskim tytułem prasowym. Posiada numer ISSN 2083-9022, nadany przez Bibliotekę Narodową. Jest wydawane od 2009 roku.

Dystrybucja Magazynu Exclusive Info

Dystrybucja obejmuje kanały tradycyjne takie jak:

  • Empik, 180 salonów – półka styl życia,
  • Kolporter – Top Press – 160 salonów prasowych w centrach handlowych,
  • Garmond , 160 salonów,
  • Oprócz tego magazyn jest dostępny do czytania na stojakach z prasą w kawiarniach i restauracjach w całej Polsce, zaopatrywanych w prasę przez Art Press oraz Point Group.
  • Dodatkowo, od wakacji 2014 wprowadziliśmy własne stojaki prasowe w miejscach, gdzie dotychczas prasa nie była dostępna takich jak: kluby i centra rekreacji np. wakeparki.

Obserwuj tablicę Magazyn Exclusive Info na półce w Empiku należącą do użytkownika Magazyn Exclusive Info.

Jesteśmy patronem medialnym kilkudziesięciu wydarzeń modowych, sportowych oraz poświęconych scenie start-up w całej Polsce. Średni nakład jednorazowy wynosi 10.000 egzemplarzy z czego połowa trafia do dystrybucji płatnej. Czytelnictwo według danych dystrybutorów oraz analiz własnych naszego działu badań wynosi 50.000.

Portal Exclusivemag.pl

Portal Exclusivemag.pl serwuje aktualne wiadomości o wydarzeniach, objętych patronatem medialnym przez Magazyn Exclusive Info. Informujemy o wydarzeniach kultury ulicznej, imprezach sportów ekstremalnych, festiwalach miejskich, spotkaniach firm typu start-up lub targach oraz eventach związanych z modą i designem. Wybieramy także interesujące nowości oraz informacje o ciekawych produktach z wielu informacji prasowych udostępnianych przez liczne domy mediowe oraz organizatorów wydarzeń.

Dzięki portalowi nasze najciekawsze wywiady i sesje zdjęciowe zyskują szersze grono odbiorców, dzięki zapowiedziom oraz udostępnianiu wybranych materiałów, również w naszym partnerskim serwisie Interia.pl, który od lat zamieszcza liczne artykuły przez nas przygotowane.

Interia.pl

Print Friendly, PDF & Email