Idea Fix Fest VI – Klasa prosto z Polski

Co to jest światowy poziom w modzie? Zamiast się zastanawiać, niektórzy kolejny raz próbują się wspiąć na modowy Olimp. To już szósta edycja IDEA FIX FEST – największych targów streetwearu i designu w sercu Krakowa. Impreza odbędzie się w Hali F Muzeum Inżynierii Miejskiej na krakowskim Kazimierzu. Mamy zaszczyt patronować temu ambitnemu wydarzeniu i gwarantujemy, że warto zarezerwować dla niego weekend w Krakowie!

Idea Fix 20062015 horizontal

20 czerwca w godzinach 12.00-21.00 ulica Św. Wawrzyńca 15 na Krakowskiem Kazimierzu będzie tętniła pozytywnymi wibracjami muzycznymi, dizajnerskimi, sportowymi i kulinarnymi. Na targach będzie można kupić ręcznie robione obuwie, zegarki, ekologiczną odzież, biżuterię, sztukę użytkową, a nawet prace malarskie. Zagrają najzdolniejsi polscy didżeje, będzie można spróbować wiosennych przysmaków, pograć w badmintona, pojeździć na deskorolce czy wakeboardzie. Najlepsi zmierzą się w konkursie deskorolkowym na rampie i bmx’ów na pipe’ie.

IDEA FIX FEST to kontynuacja projektu IDEA FIX, który od 2009 roku wspiera i promuje polskich projektantów mody, designu, sztuki użytkowej. Organizują wernisaże, pokazy mody, konferencje i wykłady z kreatywnego biznesu. Promują polskie festiwale, lokalne krakowskie inicjatywy i małe przedsiębiorstwa. Angażują się też w projekty muzyczne i filmowe. W marcu 2014 zorganizowali SHOWROOM Polskich Projektantów na Nowojorskim SOHO.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *