FashionPhilosophy Fashion Week Berlin, 15-16 stycznia 2018

Od 2018 roku wznawia działalność kultowa imprez poświęcona modzie – FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Pod nazwą FashionPhilosophy Fashion Week Berlin wspólnie z wydarzeniem Fashion Hall oficjalnie rozpocznie berliński tydzień mody. Fashion Hall – współorganizator projektu – jest znaną i cieszącą się zaufaniem w świecie mody marką, mającą w dorobku 7 edycji wydarzeń, zrealizowanych
podczas Berlin Fashion Week.

FashionPhilosophy Fashion Week Poland współpracował z większością europejskich wydarzeń modowych, wieloma instytucjami, zagranicznymi mediami i projektantami. Na jego dorobek zwróciła uwagę stacja CNN, umieszczając go w programie „Made in Poland”. Prezentował on wybitne osiągnięcia Polaków z zakresu nauki, technologii, kultury i mody, m.in. sukces marki Inglot, fenomen gry „Wiedźmin” i nowatorską metodę uzyskiwania grafenu.

Możliwość udziału FashionPhilosophy Fashion Week w tak prestiżowym wydarzeniu jak Berlin Fashion Week jest uhonorowaniem jego dorobku – 14 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland oraz potwierdzeniem rozpoznawalności polskiej marki poza granicami kraju. FashionPhilosophy Fashion Week Berlin to wyjątkowa propozycja dla polskiej branży mody. Wydarzenie o międzynarodowym zasięgu promować będzie zarówno polskich, jak i europejskich projektantów i marki odzieżowe. W ciągu dwóch dni w zlokalizowanej w sercu Berlina LoeweSaal odbywać się będą pokazy kolekcji na sezon wiosna-lato 2018. Stworzona zostanie także międzynarodowa strefa showroom, w której projektanci odzieży, biżuterii i dodatków oraz marki zaprezentują propozycje na nadchodzący sezon.

Włączenie FashionPhilosophy Fashion Week Berlin do programu jednego z najważniejszych na świecie wydarzeń branży daje nowe możliwości promocji polskiej mody na arenie międzynarodowej. Berlin Fashion Week to kilkanaście odbywających się projektów wystawienniczych i pokazów mody przyciągających do tego miasta około 100 000 gości z całego świata – dziennikarzy, kupców, projektantów, blogerów, celebrytów oraz osoby zafascynowane modą To jedno z miejsc, które wyznacza trendy dla całego przemysłu mody.
Skala i zasięg berlińskiego tygodnia mody daje zupełnie nowe możliwości uczestnikom FashionPhilosophy Fashion Week Berlin w zakresie promocji projektantów i marek w ogólnoświatowych mediach oraz wśród kupców reprezentujących światowe rynki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *