Biżuteria, która uzależnia – bransoletki Pandora

Z czym kojarzy Ci się słowo Pandora? Z puszką pełną nieszczęść? Z postacią z greckiej mitologii? Z kotką sąsiada? Wielu kobietom Pandora przywodzi na myśl coś zupełnie innego – wyjątkową biżuterię, jedyną w swoim rodzaju, z bransoletkami o nieskończonej liczbie wzorów i kombinacji – uzależniającą. Za co kobiety kochają produkty Pandora?

LOW_PAN_PR_AU15_LUMINOUS_04_RGB

Wolność wyboru

Jak nosić biżuterię Pandora? Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Bransoletka skórzana czy srebrna? Pojedyncza czy podwójna? Z jednym charmsem czy kilkoma? Niezależnie od tego, co na niej zawiesisz – szkło Murano, mieniące się cyrkonie czy element o zabawnym kształcie (kaczka, domek, piłka, fortepian) – będzie wyglądać pięknie. Najlepsze w bransoletkach Pandora jest właśnie to, że można je komponować samodzielnie na tysiące sposobów. Nawet, jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką dwóch czy trzech baz i tylko kilku charmsów, stworzysz kilkanaście oryginalnych kompozycji. Istnieje jednak obawa, że na kilku koralikach nie poprzestaniesz… Pandora to także pierścionki, naszyjniki i kolczyki. Je także możesz komponować i łączyć w zestawy. Pamiętaj! Komponowanie, zestawianie, a potem noszenie z dumą – uzależnia (na szczęście pozytywnie).

Baw się, twórz, kochaj i… obdarowuj

Radość tworzenia, dobra zabawa, miłość do oryginalnych stylizacji. No i te kolory, motywy, materiały. Niejedna z nas dla samej przyjemności podziwiania, stanęła przed gablotą jak zahipnotyzowana, przyglądając się misternym szczegółom charmsów. Niejedna spędziła przyjemne chwile, przeglądając kolekcje na stronie Pandora…

Bransoletki Pandora to nie tylko przyjemność, którą możemy sprawić sobie – ale też innym – mamie, przyjaciółce, siostrzenicy. Dlaczego Pandora to doskonały prezent? Jest absolutnie spersonalizowany! Poza tym, mamy poczucie, że nie tylko kupiłyśmy komuś prezent, ale włożyłyśmy wysiłek, twórczą inwencję i serce w dobranie unikatowej kompozycji. Znasz dobrze osobę, którą masz zamiar obdarować? Wyraź to… na bransoletce. Dla mamy możesz zestawić elementy delikatne i eleganckie – cyrkonie, złoto, srebro. A jaka jest Twoja przyjaciółka? Uwielbia styl boho i kolorowe motywy? Wybierz witrażowe charmsy z emalią, w kolorach, które lubi najbardziej. Jest kobieca i romantyczna? Dobierz koraliki z kwiatami i wiszące serduszko. A może pasjonuje ją fotografia? Charms w kształcie aparatu będzie dla niej idealny. Pierwsza biżuteria dla dziewczynki lub nastolatki? Nie może być zbyt poważna. Żabka, miś, panda czy korona dla małej królewny? Na pewno pochwali się koleżankom takim podarunkiem.

Królowa jest tylko jedna

Pamiętaj – Pandora jest tylko jedna. Jej znaki firmowe to: styl, precyzja wykonania, szlachetne materiały i przede wszystkim – wysoka jakość. Odpowiednie oznaczenia, logo firmy, a zwłaszcza pewne źródło, czyli zakup u autoryzowanego sprzedawcy, zagwarantują posiadanie oryginalnego produktu. Gwarancję autentyczności daje zakup w oficjalnym sklepie internetowym Pandory http://estore-pl.pandora.net/pl_PL/PANDORA-eSTORE-PL

Tekst i fot. autor zewnętrzny

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *